Produkty

Oleje hydrauliczne

Oleje hydrauliczne firmy Eni to zaawansowane technicznie wyroby. Znajdują one zastosowanie we wszystkich typach układów hydraulicznych oraz hydrostatycznych. Do ich produkcji wykorzystywane są dokładnie wyselekcjonowane parafinowe oleje bazowe, które wzbogacono o specjalne substancje zapobiegające korozji, utlenianiu, a także szybkiemu zużyciu.

Linię olei hydraulicznych Eni tworzą:

- Hydroil – charakteryzuje się dużą lepkością, odpornością na utlenianie i zmiany temperatur, a także niską temperaturą płynięcia oraz właściwościami deemulgującymi. Cechy te pozwalają zachować odpowiednią konsystencję płynu nawet w bardzo niskich temperaturach. Hydroil gwarantuje odpowiednie przenoszenie sił w układzie hydraulicznym.

- OSO – nie pieni się, a także znakomicie usuwa pęcherze powietrza, które mogą wpływać na działanie pomp i innych układów sterowania. Ponadto olej hydrauliczny OSO charakteryzuje się potwierdzonymi właściwościami przeciwzużyciowymi. OSO z niskim wskaźnikiem lepkości może być stosowany w maszynach wysokoobrotowych oraz urządzeniach precyzyjnych, natomiast cięższy wykorzystywany jest w niskoobrotowych urządzeniach poddawanych wysokiemu ciśnieniu hydrostatycznemu.

- Arnica – zalecany do układów hydraulicznych poddawanych najcięższej eksploatacji. Posiada najwyższą lepkość spośród wymienionych olei, a także ekstremalną stabilność termiczną i oksydacyjną. Olej Arnica jest kompatybilny z metalami oraz elastomerami.


Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa