Produkty

Oleje hydrauliczne

Oleje hydrauliczne firmy Eni to zaawansowane technicznie wyroby. Znajdują one zastosowanie we wszystkich typach układów hydraulicznych oraz hydrostatycznych. Do ich produkcji wykorzystywane są dokładnie wyselekcjonowane parafinowe oleje bazowe, które wzbogacono o specjalne substancje zapobiegające korozji, utlenianiu, a także szybkiemu zużyciu.

Linię olei hydraulicznych Eni tworzą:

- Hydroil – charakteryzuje się dużą lepkością, odpornością na utlenianie i zmiany temperatur, a także niską temperaturą płynięcia oraz właściwościami deemulgującymi. Cechy te pozwalają zachować odpowiednią konsystencję płynu nawet w bardzo niskich temperaturach. Hydroil gwarantuje odpowiednie przenoszenie sił w układzie hydraulicznym.

- OSO – nie pieni się, a także znakomicie usuwa pęcherze powietrza, które mogą wpływać na działanie pomp i innych układów sterowania. Ponadto olej hydrauliczny OSO charakteryzuje się potwierdzonymi właściwościami przeciwzużyciowymi. OSO z niskim wskaźnikiem lepkości może być stosowany w maszynach wysokoobrotowych oraz urządzeniach precyzyjnych, natomiast cięższy wykorzystywany jest w niskoobrotowych urządzeniach poddawanych wysokiemu ciśnieniu hydrostatycznemu.

- Arnica – zalecany do układów hydraulicznych poddawanych najcięższej eksploatacji. Posiada najwyższą lepkość spośród wymienionych olei, a także ekstremalną stabilność termiczną i oksydacyjną. Olej Arnica jest kompatybilny z metalami oraz elastomerami.


Do pobrania

Napisz do nas

*Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez BP Techem S.A., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.