Produkty

Eni

Eni jest jednym z największych przedsiębiorstw energetycznych na świecie, zatrudniającym ponad 29 tys osób w 66 krajach.

Produkty Eni gwarantują najwyższy poziom techniki stosowanej w aplikacjach przemysłowych. Dzięki nieustannym badaniom i doskonaleniu produktów, a także wysiłkom na rzecz ochrony środowiska, koncern Eni ma pozycję jednego z największych na świecie producentów olejów i smarów. Wielokrotnie ustanawiało też standardy stosowane przez najlepsze firmy w branży smarowniczej.

Oleje i smary produkowane przez Eni są zgodne ze standardami systemu kontroli jakości funkcjonującego wg norm ISO.  Pozostają również nieustanie badane we własnych i akredytowanych laboratoriach firmy. Wszystkie produkty posiadają dopuszczenia liczących się producentów maszyn, urządzeń i pojazdów.

 


Do pobrania

Napisz do nas

*Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez BP Techem S.A., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.