Produkty

Olej wazelinowy

cogelsa3Olej wazelinowy to produkt stosowany do smarowania wszelkich części maszyn i mechanizmów występujących głównie w przemyśle. Jest to produkt doskonały do smarowania urządzeń szybkoobrotowych i mechanizmów precyzyjnych. Ten surowiec najczęściej występuje w postaci bezbarwnej, bezwonnej oraz jest neutralny w kontakcie z tworzywami sztucznymi. Działa także redukująco na tarcie oraz konserwuje elementy, które są narażone na działanie zewnętrznych czynników atmosferycznych.

Oleje wazelinowe dostępne są zarówno w formie sprayu jak i w płynie. Ich ogólne zastosowanie to zabezpieczenie gwintów oraz likwidacje pisków spowodowane złym naoliwieniem powierzchni. Ich niezbędne użycie powinno odbyć się we wszystkich maszynach dzielących, w których występuje tarcie elementów stalowo-żeliwnych, stalowo-mosiężnych oraz tworzywa sztucznego ze stalą.

Stosowanie olejów wazelinowych zapewnia długotrwałą i bezawaryjną pracę mechanizmów. Są to także świetne środki smarujące i antykorozyjne do złączeń wrażliwych oraz napędów elektromechanicznych. Znajdują również zastosowanie w auto mechanice, włókiennictwie, telekomunikacji, a także wszelkich systemach z elementami precyzyjnymi.

OLEJE MEDYCZNE
 FARMOL

Opis: Medyczne oleje białe odpowiednie do stosowania jako środki smarne i produkty pomocnicze w procesie przetwarzania żywności, kosmetyków i produktów
farmaceutycznych itp. Spełnia wymagania DAB 10 i FDA 178.3620 (a).
Posiada certyfikat NSF 3H – do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Lepkość: 15, 32, 68.
ULTRAFARM

Opis: Medyczny olej biały stabilizowany przeciwutleniaczem, zwłaszcza do urządzeń do rozdzielania ciasta w przemyśle piekarniczym, jako środek antyadhezyjny i produkt pomocniczy. Spełnia wymagania FDA 178.3620 (a), FDA 172.878. Posiada certyfikat NSF 3H – do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Lepkość: 40.
ULTRAFARM VDP

Opis: Olej roślinny z dodatkami, stworzony specjalnie dla urządzeń ważąco-rozdzielających w piekarniach przemysłowych. Odporny na wysoką temperaturę i utlenianie. Posiada certyfikat NSF 3H – do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Lepkość: 32.
WHITE OIL FILANTE

Opis: Wazelina medyczna, w stanie stałym, odpowiednia do zastosowań w kosmetologii i medycynie, oraz jako środek smarny w przemyśle spożywczym. Spełnia wymagania (a) DAB 10 oraz FDA 178.3620

Do pobrania

Napisz do nas

*Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez BP Techem S.A., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.