Produkty

Olej wazelinowy

cogelsa3Olej wazelinowy to produkt stosowany do smarowania wszelkich części maszyn i mechanizmów występujących głównie w przemyśle. Jest to produkt doskonały do smarowania urządzeń szybkoobrotowych i mechanizmów precyzyjnych. Ten surowiec najczęściej występuje w postaci bezbarwnej, bezwonnej oraz jest neutralny w kontakcie z tworzywami sztucznymi. Działa także redukująco na tarcie oraz konserwuje elementy, które są narażone na działanie zewnętrznych czynników atmosferycznych.

Oleje wazelinowe dostępne są zarówno w formie sprayu jak i w płynie. Ich ogólne zastosowanie to zabezpieczenie gwintów oraz likwidacje pisków spowodowane złym naoliwieniem powierzchni. Ich niezbędne użycie powinno odbyć się we wszystkich maszynach dzielących, w których występuje tarcie elementów stalowo-żeliwnych, stalowo-mosiężnych oraz tworzywa sztucznego ze stalą.

Stosowanie olejów wazelinowych zapewnia długotrwałą i bezawaryjną pracę mechanizmów. Są to także świetne środki smarujące i antykorozyjne do złączeń wrażliwych oraz napędów elektromechanicznych. Znajdują również zastosowanie w auto mechanice, włókiennictwie, telekomunikacji, a także wszelkich systemach z elementami precyzyjnymi.

OLEJE MEDYCZNE
 FARMOL

Opis: Medyczne oleje białe odpowiednie do stosowania jako środki smarne i produkty pomocnicze w procesie przetwarzania żywności, kosmetyków i produktów
farmaceutycznych itp. Spełnia wymagania DAB 10 i FDA 178.3620 (a).
Posiada certyfikat NSF 3H – do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Lepkość: 15, 32, 68.
ULTRAFARM

Opis: Medyczny olej biały stabilizowany przeciwutleniaczem, zwłaszcza do urządzeń do rozdzielania ciasta w przemyśle piekarniczym, jako środek antyadhezyjny i produkt pomocniczy. Spełnia wymagania FDA 178.3620 (a), FDA 172.878. Posiada certyfikat NSF 3H – do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Lepkość: 40.
ULTRAFARM VDP

Opis: Olej roślinny z dodatkami, stworzony specjalnie dla urządzeń ważąco-rozdzielających w piekarniach przemysłowych. Odporny na wysoką temperaturę i utlenianie. Posiada certyfikat NSF 3H – do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Lepkość: 32.
WHITE OIL FILANTE

Opis: Wazelina medyczna, w stanie stałym, odpowiednia do zastosowań w kosmetologii i medycynie, oraz jako środek smarny w przemyśle spożywczym. Spełnia wymagania (a) DAB 10 oraz FDA 178.3620

Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa