Produkty

Oleje i smary

 

Obecnie w koncernie Eni przeprowadzany jest proces unifikacji. Wszystkie marki należące do Eni Group, w tym także marka Agip, oznaczane będą wspólnym znakiem handlowym – logiem koncernu Eni z charakterystycznym sześcionożnym psem. Dzięki innowacyjnym formułom i zastosowaniu najszlachetniejszych baz, oleje i smary produkowane przez Eni należą do najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów dostępnych obecnie na naszym rynku.

 

loga

 

Aby dobrać odpowiedni olej, skorzystaj z WYSZUKIWARKI.Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu internetowego:  www.sklepzolejami.pl

Do pobrania

Napisz do nas

*Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez BP Techem S.A., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.