Produkty

Płyny czyszczące

cogelsa2 

 ŚRODKI CZYSZCZĄCE
STANDARD CLEAN M-4

Opis: Środek czyszczący na bazie minerałów do silników i maszyn. Emulguje w wodzie dzięki czemu jest łatwousuwalny.

STANDARD CLEAN 50

Opis: Lekko alkaliczny środek czyszczący rozpuszczalny w wodzie, idealny do czyszczenia parą i pod wysokim ciśnieniem. Stężenie do 50%.

ULTRADEG 20

Opis: Środek czyszczący na bazie rozpuszczalnika cechujący się skutecznością w czyszczeniu pozostałości po olejach, smarach i innych substancjach na bazie węgla.
Bardzo szybko wyparowuje. Nie pozostawia osadów, nie zawiera chloru.

ULTRADEG 65

Opis: Środek czyszczący na bazie rozpuszczalnika cechujący się skutecznością w czyszczeniu osadu po olejach, smarach i innych substancjach na bazie węgla. Szybko wyparowuje, nie jest łatwopalny. Nie pozostawia osadów, nie zawiera chloru.

STANDARD CLEAN FC-5

Opis: Środek czyszczący na bazie rozpuszczalnika cechujący się skutecznością w czyszczeniu osadu po olejach, smarach i innych substancjach na bazie węgla. Wolno wyparowuje, nie jest łatwopalny. Nie pozostawia osadów, nie zawiera chloru i lotnych związków organicznych.

Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa