Produkty

Cogelsa

Cogelsa została założona w Barcelonie w 1916 roku. Od samego początku firma oferuje kompleksowe usługi i produkty  dla przemysłu, a w ciągu prawie 100 lat pozyskała zaufanie wielu klientów. Obecnie posiada bogatą gamę produktów w skład której wchodzą m.in. oleje wykorzystywane w motoryzacji, przemyśle, branży spożywczej, tekstylnej i w wielu innych.  

Produkty Cogelsa zwiększają wydajność linii produkcyjnych i redukują koszty produkcji. Te skuteczne i sprawdzone rozwiązania są opracowywane w laboratorium, które stale pracuje nad rozwojem i dostosowaniu produktów do potrzeb klientów. Szczególny nacisk jest kładziony na ciągłe ulepszanie oferty produktów do obróbki metali.


Do pobrania

Napisz do nas

*Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez BP Techem S.A., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.