Produkty

Produkty smarne w Areozolu

 cogelsa-spray

AREOZOLE
MOLiSPRAY

Opis: Wysokowydajny smar z dwusiarczkiem molibdenu, o wysokiej adhezyjnooeci do
smarowania mechanizmów pod wysokim obciążeniem o temperaturach do 450 °C.

Lepkość: 600.

ULTRA MOLY DRY SPRAY

Opis: Sucha powłoka dwusiarczku molibdenu do smarowania w bardzo zapylonym środowisku, do szczelnie dopasowanych mechanizmów, gwintowanych wrzecion, prowadnic, stojaków i łańcuchów.

Lepkość: -

MULTiUSO SPRAY

Opis: Wielozadaniowy olej penetrujący o doskonałych właściwościach rozpuszczania rdzy, o wysokiej zdolności do penetracji i wysokiej smarowności.

Lepkość: 5.

SiLiCOn SPRAY

Opis: Silikon aerozolowy stworzony do usuwania pleśni z materiałów wykonanych z tworzyw sztucznych, o właściwościach antyadhezyjnych oraz w spawalnictwie, a także do polerowania.

Lepkość: 220.

SOLDADURA SPRAY

Opis: Antyadhezyjny do stosowania w miejscach, gdzie powierzchnię
należy poddć dalszej obróbce.

Lepkość: 1000.

MULTiGREASE SPRAY

Opis: Aerozol o formule, która osadza cienką smarną powłokę w postaci bardzo
adhezyjnego, wodoodpornego smaru. Smar wielozadaniowy do +110 °C.

Lepkość: Smar NLGI 2.

MULTiLUBE PTFE SPRAY

Opis: Wielozadaniowy aerozol smarny z PTFE, który zapewnia bardzo niski
współczynnik tarcia. Doskonała penetracja i zdolności przeciwutleniające.

Lepkość: 46.

MULTiSLIP SPRAY

Opis: Środek do usuwania pleśni nie zawierający silikonu, do tworzyw sztucznych
i kauczuku. Antyadhezyjny do spawania. Umożliwia dalszą obróbkę powierzchniową:
serigrafia, impregnowanie, malowanie.

Lepkość: 46.

ULTRAGREASE TF SPRAY

Opis: Nadający się do kontaktu z żywnością smar z teflonem w aerozolu. Wysoka odporność na wodę, parę wodną oraz wysokie temperatury (maksymalnie do 200 °C). Certyfikacja NSF H1 do przypadkowego kontaktu z żywnością.

Lepkość: Smar NLGI 2.

ULTRATEF H1 SPRAY

Opis: Nadający się do kontaktu z żywnością smar z teflonem o dobrej adhezyjnooeci i właściwościach penetrujących. Do łańcuchów, przewodów, prowadnic, itp. do pracy w temperaturze maksymalnej do 150°C. Certyfikacja NSF H1 do przypadkowego kontaktu z żywnością.

Lepkość: 100.

ULTRA MULTi FOOD SPRAY

Opis: Wielozadaniowy olej penetrujący o doskonałych właściwościach rozpuszczających rdzę, wysokich zdolnościach penetrujących i wysokiej smarowności. Certyfikacja NSF H1 do przypadkowego kontaktu z żywnością.

Lepkość: 15.

ULTRACUT UNI SPRAY

Opis: Czysty olej do cięcia przeznaczony do ogólnych procesów obróbki metalu, do wszystkich rodzajów metali. Polecany do aluminium. Zawiera dodatki EP nieaktywne w przypadku kontaktu z miedzią.

Lepkość: 22.

Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa