Produkty

Oleje obróbcze

cogelsa1 

CZYSTE OLEJE OBRÓBCZE

PRODACUT P

Opis: Do ogólnej obróbki miedzi, cyny i brązu. Cięcie pod niewielkim obciążeniem, toczenie, frezowanie i wiercenie prętów ze stali niskostopowej.

Lepkość: 19.

PRODACUT

Opis: Do podstawowej obróbki stali niskostopowej, miedzi i aluminium, zwłaszcza cięcia o umiarkowanej ciężkości. Cięcie pod niewielkim obciążeniem, toczenie, frezowanie i wiercenie prętów ze stali stopowej.

Lepkość: 20.

FERROCUT 10

Opis: Do podstawowej obróbki wszystkich metali. Zawiera dodatki EP. Dobra wydajność w obróbce aluminium i miedzi. Cięcie pod umiarkowanym obciążeniem, toczenie, frezowanie i wiercenie prętów.

Lepkość: 17.

FERROCUT 30

Opis: Do ciężśkiej obróbki przy niskiej prędkości. Wysoka zawartość EP. Polecany do obróbki przekładni lub walcowania gwintów.

Lepkość: 38.

FERROCUT 40

Opis: Do umiarkowanej oraz ciężkiej obróbki stali. Wysoka zawartość EP.
Wskazane do tłoczenia wewnętrznego i zewnętrznego w zakresie prędkości od średniej do wysokiej, jak również do głębokiego wiercenia stali stopowej.

Lepkość: 18.

FERROCUT 50

Opis: Do ciężkiej obróbki stali nierdzewnej. Maksymalna zawartość EP. Zalecana do głębokiego rozwiercana i do obróbki przy wysokiej prędkości, w tym do toczenia wewnętrznego przy wysokiej prędkości.

Lepkość: 16.

 CZYSTE OLEJE OBRÓBCZE PRZYJAZNE ŚRODOWISKU
ULTRACUT ECO

Opis: Do standardowej obróbki miedzi, cyny i brązu. Lekkie cięcie, toczenie, frezowanie i wiercenie prętów ze stali niskostopowej. Duża siła wymywania. Zawiera dodatki chroniące przed tworzeniem mgły olejowej. Nie zawiera chloru.

Lepkość: 19.

ULTRACUT UNI

Opis: Do podstawowej obróbki stali niskostopowych, miedzi i aluminium, zwłaszcza
umiarkowanego cięcia. Lekkie cięcie, toczenie, frezowanie i wiercenie prętów ze stali
stopowej. Zawiera dodatki chroniące przed tworzeniem mgły olejowej. Nie zawiera chloru.

Lepkość: 20.

ULTRACUT SUPER

Opis: Do obróbki o umiarkowanym obciążeniu stali nierdzewnej oraz ciężkiej obróbki stali stopowej i aluminium. Wysoka zawartość EP. Polecany do obróbki przekładni
i walcowania gwintów. Wskazany do wewnętrznego i zewnętrznego wytaczania przy
średniej i wysokiej prędkości. Zawiera dodatki chroniące przed tworzeniem mgły olejowej.

Lepkość: 32.

ULTRACUT EXTRA

Opis: Do obróbki stali nierdzewnej pod dużym obciążeniem. Maksymalna zawartość EP. Polecany do głębokiego wiercenia i obróbki przy wysokiej prędkości. Zawiera
dodatki chroniące przed tworzeniem mgły olejowej. Nie zawiera chloru.

Lepkość: 20.

ULTRACUT GR 10 S

Opis: Olej o niskiej lepkości do szlifowania. Doskonałe chłodzenie i siła zmywania.
Specjalnie polecany do szlifowania CBN i ściernicami diamentowymi.

Lepkość: 10.

Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa