Produkty

Chłodziwa wodorozcieńczalne

cogelsa1 

WODOROROZCIEŃCZALNE CHŁODZIWA DO OBRÓBKI

CUTTINSOL 5

Opis: Na bazie mineralnej. Do róŻnorodnych metali. Do lekkiej i ogólnej obróbki.
Nie zawiera boru, chloru, azotynów i amin.

CUTTINSOL 24 RO

Opis: Pół-syntetyczny, bakteriostatyczny, antykorozyjny. Do różnorodnych metali. Do szlifowania i obróbki pod umiarkowanym obciążeniem. Nie zawiera chloru, azotynów i amin drugorzędowych.

CUTTINSOL ADF 500

Opis: Pół-syntetyczny, bakteriostatyczny, antykorozyjny. Do różnorodnych metali. Do szlifowania i obróbki pod umiarkowanym obciążeniem. Nie zawiera chloru, azotynów i amin drugorzędowych.

CUTTINSOL GREEN 102

Opis: Syntetyczny, bakteriostatyczny, antykorozyjny, w kolorze zielonym. Polecany do szlifowania metali żelaznych. Nie zawiera boru, chloru i amin drugorzędowych.

ULTRASOL 25 NF

Opis: Na bazie minerałów, szczególnie antykorozyjny. Posiada zdolności EP umożliwiające obróbkę pod umiarkowanym obciążeniem z doskonałą wydajnością procesów. Nadaje się również do obróbki pod dużym obciążeniem. Nie zawiera boru, chloru, azotynów i amin.

ULTRASOL 60 EP

Opis: Pół-syntetyczny o wysokiej zawartości oleju mineralnego, bakteriostatyczny, antykorozyjny. Wysoka zawartość EP do najtrudniejszej obróbki. Nie zawiera chloru, azotynów i amin drugorzędowych.

ULTRASOL 436

Opis: Pół-syntetyczny, bakteriostatyczny, antykorozyjny. Wielofunkcyjny. Zawiera EP. Nie zawiera chloru, azotynów i amin drugorzędowych.

ULTRASOL 35

Opis: Pół-syntetyczny, bakteriostatyczny, antykorozyjny. Polecany do obróbki żeliwa i metali nieżelaznych, jak również do szlifowania stali stopowej. Doskonała siła zmywania. Nie zawiera chloru, azotynów i amin drugorzędowych.

ULTRASOL 45 AD

Opis: Pół-syntetyczny, bakteriostatyczny, antykorozyjny. Polecany do obróbki żeliwa, jak również do szlifowania stali stopowej. Doskonała siła zmywania.
Nie zawiera chloru, azotynów i amin drugorzędowych.

ULTRASOL 252

Opis: Pół-syntetyczny, bakteriostatyczny, antykorozyjny. Polecany do umiarkowanej
i ciężkiej obróbki. Nie zawiera boru, chloru, azotynów i amin drugorzędowych.

ULTRASOL 50 R

Opis: Pół-syntetyczny, bakteriostatyczny, antykorozyjny. Polecany do szlifowania oraz do lekkiej i umiarkowanej obróbki. Nie zawiera chloru, azotynów i amin drugorzędowych.

ULTRASOL HM-S

Opis: Pół-syntetyczny, bakteriostatyczny, antykorozyjny. Polecany do szlifowania i obróbki pod umiarkowanym i dużym obciążeniem. W pełni kompatybilny z kobaltem. Nie zawiera chloru, azotynów i amin drugorzędowych.

Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa