Produkty

I-Ride Aprilia & Piaggio

 iride-piaggio-10w-60

eni i-Ride Aprilia racing 10W-60

Opis: jest najwyższej jakości syntetycznym olejem przeznaczonym do smarowania najnowocześniejszych i najwyższej mocy silników motocyklowych pracujących nawet w najcięższych warunkach eksploatacyjnych (rajdy i wyścigi). Został opracowany przy użyciu syntetycznych olejów bazowych, dla czterosuwowych silników o bardzo wysokiej wydajności, produkowanych przez Aprilia.

Specyfikacje: JASO MA, MA2, API SG

Dostępne opakowania: 1l, 20l, 60l, 205l

eni i-Ride PG 10W-60

Opis: to syntetyczny olej silnikowy, który został opracowany przy użyciu najbardziej zaawansowanej technologii. Został on specjalnie zaprojektowany aby zwiększyć wydajność silników czterosuwowych, uwzględniając specyficzne wymagania firmy Piaggio.

Specyfikacje: JASO MA, MA2, API SG

Dostępne opakowania: 1l, 20l, 60l, 205l

eni i-Ride Aprilia racing 5W-40

Opis: jest najwyższej jakości syntetycznym olejem przeznaczonym do smarowania najnowocześniejszych i najwyższej mocy silników motocyklowych pracujących nawet w najcięższych warunkach eksploatacyjnych (rajdy i wyścigi). Został opracowany przy użyciu syntetycznych baz olejowych i jest przeznaczony do czterosuwowych silników motocyklowych.

Specyfikacje: JASO MA, MA2, ACEA A3, API SL, ACEA A3

Dostępne opakowania: 1l, 20l, 60l, 205l

eni i-Ride PG 5W-40

Opis: olej ten został opracowany przy użyci baz syntetycznych i jest przeznaczony do czterosuwowych silników motocyklowych.

Specyfikacje: JASO MA, MA2, API SL, ACEA A3

Dostępne opakowania: 1l, 20l, 60l, 205l

eni i-Ride PG 10W-40

Opis: to olej syntetyczny przeznaczony do czterosuwowych silników motocyklowych, który został stworzony uwzględniając specyficzne wymagania firmy Piaggio. Nadaje się zarówno dla silników chłodzonych płynem lub powietrzem, wytrzymuje ciężką pracę silnika. Nie ma żadnych ograniczeń w odniesieniu do zakresu temperatur i dlatego produkt ten może być stosowany we wszystkich porach roku i wszystkich szerokościach geograficznych. Olej eni i-Ride PG 10W/40 zalecany jest do stosowania na długich trasach.

Specyfikacje: JASO MA, MA2, API SL, ACEA A3

Dostępne opakowania: 1l, 20l, 60l, 205l

eni i-Ride PG 2t

Opis: to syntetyczny olej do najnowszej generacji silników dwusuwowych o bardzo niskim poziomie zadymienia. Olej jest przeznaczony do silników wysokiej mocy, eksploatowanych w warunkach sportowych. Może być wykorzystywany zarówno do silników wyposażonych w system wtrysku oleju, jak i do tych, które wymagają wstępnego przygotowywania mieszanki paliwo-olej.

Specyfikacje: JASO FC, API TC, ISO-L-EGD

Dostępne opakowania: 1l, 20l, 60l, 200l

Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa